Головна / Листи до редакції / В Сокалі рятувальники повідомляли мешканців про заходи пожежної безпеки в побуті

В Сокалі рятувальники повідомляли мешканців про заходи пожежної безпеки в побуті

16 вересня в місті Сокаль відбулося відпрацювання за участю рятувальників, представників органів місцевого самоврядування, працівників відповідних служб

Перед початком відпрацювань у приміщенні Сокальської міської ради відбулася нарада, на якій всіх учасників було ознайомлено з метою та порядком проведення даного заходу, а також з ситуацією щодо пожеж у м. Сокаль та Сокальському районі.

Після наради рейдова група здійснила обходи житлового сектору, під час яких господарям осель, надано кваліфіковані поради та рекомендації щодо дотримання громадянами правил безпеки життєдіяльності в побуті, належного утримання протипожежного стану помешкань з врученням їм пам’ятних листівок застережливого характеру.

Рятувальники також нагадали мешканцям населеного пункту правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, пояснили шкоду від спалювання сухої трави та чагарників.

Сподіваємося, що після подібних заходів мешканці м. Сокаль відповідальніше ставитимуться до власного життя та здоров’я, а кількість пожеж, відповідно, зменшиться.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!