Листи до редакції

В Сокалі у будинку молитви проживає близько 200 біженців з усієї України

Тут охоче приймають всіх, хто звертається за допомогою, незалежно від віросповідання.

Від початку повномасштабної війни Росії проти України чимало людей в Україні і світі організувалися для допомоги військовим та потерпілим від війни. У Сокалі працюють потужні волонтерські рухи, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, перевозять гуманітарну допомогу військовим та жителям міст і сіл, де ведуться бойові дії. Зараз немає байдужих людей, всі об’єдналися заради спільної мети – вигнати ворога з української землі. Християни віри Євангельської також долучилися до волонтерського руху, надають допомогу для військових, вивозять дітей з «гарячих точок» в безпечні місця, а також приймають біженців.

«З першого дня війни ми прийняли рішення, що можемо послужити для українців. Недалеко від Сокаля є митний пункт пропуску з Польщею – «Угринів-Долгобичів», наші волонтери з перших днів організували дві палатки біля кордону – там цілодобово роздавали їжу, памперси, дитяче харчування, пригощали бутербродами і теплим чаєм. Вздовж траси до кордону було дуже багато сміття, наша молодь кілька днів там прибирала все сміття, нині там чисто.

У будинку Молитви та адміністративних корпусах ми переобладнали майже всі приміщення під житлові кімнати, щоб поселити максимум людей. Зараз тут постійно проживає близько 200 осіб з усієї України, а також є ті, хто тимчасово у нас зупиняється, ночує і виїжджає закордон. Всі люди у нас залучені до роботи: одні – вантажать, сортують гуманітарну допомогу, інші – куховарять на кухні, також зараз триває навчання молоді в місіонерській школі», – розповів депутат міської ради Володимир Ковальчук, який чимало сил та фінансів вкладає у допомогу для земляків, які постраждали від війни.

Тут охоче приймають всіх, хто звертається за допомогою, незалежно від віросповідання. Зараз тут, в Сокалі, і греко-католики, і православні, і християни віри Євангельської разом моляться за перемогу України. До речі, з перших днів війни в домі Молитви розпочали безперервну молитву за мир в Україні, люди чергуються, а молитва безперервно триває вже більше місяця часу.

«Маємо дуже багато одягу, іграшок для потребуючих, тому біженці, а також потребуючі сокальчани можуть щодня до нас приходити і брати те, що потребують. У нас налагоджене триразове гаряче харчування, крім студентів місіонерської школи та внутрішньо переміщених осіб, також харчуємо біженців, які проживають в Сокалі в приватному секторі, а до нас приходять їсти. Ми допомагаємо усім людям, хто цього потребує і не ділимо людей не своїх та чужих», – зазначив Володимир Ковальчук.

Для всіх людей, хто тут проживає, створені усі необхідні умови: є душові, туалети, пральні машинки, холодильники. Для дітей є ігрова кімната, де з дітьми працюють аніматори.

UA🇺🇦 Наприкінці п. Володимир зазначив: люди, які прибули з інших міст і проживають в Сокалі або потребуючі жителі нашої громади можуть прийти в дім Молитви (вул..Героїв УПА, позаду заправки WOG) і обрати собі необхідні речі.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.