Головна / Листи до редакції / В Сокалі жителі обурюються викидами спалювання місцевого заводу. Фото

В Сокалі жителі обурюються викидами спалювання місцевого заводу. Фото

В соціальній мережі Facebook у групі Сокаль та Сокальщина – новини, події, реклама опубліковано інформацію жителем міста про те, що місцевий завод під час для виробничих потреб спалює тирсу – відходи. Мовою оригіналу:

“Доброго дня. Шановні жителі міста Сокаль! Подивіться на ці фотографії.

Скільки ми можемо жити в таких умовах ? Скільки будуть жити наші діти в таких умовах? На фотографіях знято стіл ,який став за одну ніч, за умови що це в будинку . Машина ,яка була вимита ідеально з вечора. А фото зроблені зранку !

Це все наш цегляний завод ,який знаходиться від нас на відстані приблизно 800 метрів. Вони палять тирсою від мебельних плит. Там міститься клей ,так званий формальдегід ,який при вдиханні дуже шкідливий . А ми жителі цього міста ,цим маємо дихати.

Я згідний, завод має працювати , але не таким чином. Чому хтось повинен заробляти більше грошей на здоров’ї нашому і наших дітей? Чому ніхто не контролює цей процес? Чому власники заводу не вживають заходів безпеки? Куди дивиться мерія міста?

Пропоную кому не байдуже місто в якому ми проживаємо, писати колективну заяву, про перевірку таких підприємств як цегляний завод, Датський текстиль.

Можна звернутися в Львівську екологічну інспекцію, Міністерство екології. Зробимо місто чистішим.”

Фото, автор – Viktor Skrebuha

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!