Листи до редакції

В Сокальській лікарні відкрито приватний кабінет комп’ютерної томографії

Адміністратор приватного кабінету комп’ютерної томографії Анна Бельзецька розповіла, що комп’ютерний томограф «TOSHIBA Aquilion 16» придбало приватне підприємство «Томолаб».

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

На сьогодні це є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Томограф використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини, для діагностування різноманітних уражень головного мозку, для перевірки стану судин тощо.

«Комп’ютерну томографію рекомендують застосовувати також під час профілактичних оглядів, оскільки томографія дає можливість виявити злоякісні новоутворення навіть на тих стадіях, коли інші методи діагностики їх не розпізнають. Та попри дієвість комп’ютерної томографії, цей вид обстеження все ще залишається малодоступним для більшості міст та навіть районів. Справа у вартості обладнання, яка є непід’ємною для місцевих бюджетів. Добре, що знайшли приватного інвестора, який відкрив кабінет у Сокалі і придбав компютерний томограф, адже досі мешканці нашої громади їздили на обстеження у Нововолинськ, Червоноград, Львів, а тепер зможуть пройти обстеження у Сокалі», – зазначив міський голова Сергій Касян.

Можливості комп’ютерного томографа дозволяють діагностувати широкий спектр захворювань, досліджуючи тривимірну структуру внутрішніх органів, і навіть, при необхідності, їх функцію. За допомогою КТ доступні огляду органи грудної та черевної порожнини, порожнини черепа, малого тазу та заочеревинного простору, весь опорно-руховий апарат. Даний метод незамінний для діагностики найбільш поширених захворювань серед населення району, в т.ч. онкологічних (для пошуку можливих метастазів).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.