Листи до редакції

В Сокальській міській раді провели практичні навчання з новопризначеними старостами громад

Цього тижня у Сокальській міській раді провели практичні навчання з новопризначеними старостами громад Сокальської ОТГ

Про це повідомив голова Сокальської ОТГ Сергій Касян.

Вони приступлять до виконання обов’язків з 1 січня 2021 року. На початку наради Сергій Касян привітав старост та наголосив, що працюватимемо в нелегкий час, коштів на розвиток громад в бюджеті досить мало, тому потрібно створити у громадах ініціативні групи, визначити, які проблеми потребують першочергового вирішення і брати участь в конкурсі мікропроєктів місцевого розвитку. Учасники повинні подати заявки на участь в цьому конкурсі до 31 січня. Також закликав старост, щоб максимально працювали у громадах над наповненням бюджету міської ради, якщо буде перевиконання бюджету – зможемо спрямувати більше коштів на розвиток громад.

Про кадрові питання детально розповіла Оксана Шклянка – головний спеціаліст з питань кадрової роботи Сокальської міської ради.

Віра Шавалюк – начальник Сокальського РВ ДРАЦС ЗМУМЮ м. Львів присутнім розповіла, що на старост покладено обов’язки по проведенню Державної реєстрації актів цивільного стану – народжень, одружень, смертей. Старости також видаватимуть довідки, будуть реєструвати місце проживання громадян, – про це розповідав Олег Лащук – начальник відділу адміністративних послуг Сокальської міської ради.

Про земельні питання новопризначені старости розмовляли з Любомиром Миколайчуком – начальником відділу земельних ресурсів та архітектури міськради. Земля – наше багатство, тому маємо провести аудит земель і прикласти зусиль, щоб всю землю обробляли та сплачували за неї податки у місцеву казну.

Марія Семенчук – головний спеціаліст в галузі інвестицій, інновацій, розвитку та туризму Сокальської міської ради розповіла детально про конкурс мікропроєктів, на які напрямки можна подавати заявки, як правильно писати проєкти, щоб вони мали хороший результат.

Христина Чернявська – начальник юридичного відділу розповіла детально про етап реорганізації селищної та сільських рад шляхом приєднання до Сокальської міської ради.

Чимало з старост – нові люди, деякі вже мають досвід роботи у органах місцевого самоврядування. Сподіваюся, вони плідно працюватимуть для людей і заслужать їхню довіру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.