Листи до редакції

В Стебницькій лікарні спостерігається негативна тенденція захворюваності на COVID-19 і зростання смертності

«Cпостерігаємо негативну тенденцію і зростання смертності», – директорка Стебницької міської лікарні

У Стебницькій міській лікарні перебувають на лікуванні 149 пацієнтів з ковідом (15 в реанімації, 1 – на ШВЛ). Динаміка поширення коронавірусної інфекції за два місяці є вкрай негативною, пацієнти поступають у дуже важкому стані, швидко середній стан пацієнтів змінюється на важкий (від кількох годин до однієї-двох діб). Про це розповіла директорка лікарні Наталія Стецик.

«За вересень в лікарні пролікувалося 259 пацієнтів, 141-го виписали, 19 померло. За цей період жовтня пролікувалися 293 пацієнти, з яких 193-х виписали, 49 померло. Тобто, ми можемо спостерігати негативну тенденцію і зростання смертності. З 10 вересня по 21 жовтня на лікуванні перебували 6 вакцинованих пацієнтів, захворювання у них проходило легко. Не було пневмоній, були бронхіти, гарячка один-два дні та низький рівень сатурації», – зазначила Наталія Стецик.

«Щодо постковідного синдрому під час цієї хвилі, то такі пацієнти тривалий час ще є кисневозалежними. Тобто, при нормалізації всіх клінічних і лабораторних показників, вони ще близько 1-1,5 місяця потребують кисневої терапії кисневими концентраторами. Довго спостерігається загальна слабкість, мінімальні фізичні навантаження призводять до швидкої втоми, погіршується сон і апетит, довго відновлюються смак і нюх. Багато пацієнтів мають депресивні розлади», – додала Наталія Стецик.

Зазначимо, у Стебницькій міській лікарні розгорнуто 150 ліжок для хворих на ковід.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.