Головна / Листи до редакції / У Великих Мостах пісок видобувають незаконно

У Великих Мостах пісок видобувають незаконно

До мене, як депутата Сокальської районної ради, звернулися мешканці Великих Мостів разом з депутатом Великомостівської міської ради від ВО "Свобода" Романом Кісілевичем щодо оприлюднення факту виявлення незаконної вирубки дерев та видобутку піску в районі вулиць Старомостівська  Зелена-Рудка, що у цьому місті.

За словами свободівця, комісія міської ради, а також представники громадськості, під час огляду місцевості навколо озера виявила факти масової вирубки дерев. Представники комісії зафіксували, як невідомі незаконно вантажили свіжозрізані дерева на автомобілі, не реагуючи на вимогу депутатів міськради пред'явити дозвільні документи.

"Окрім того, в районі озера міста Великих Мостів екс-начальник ДАІ Червонограда спорудив дерев'яний будинок, самовільно перегородив парканом дорогу, яка колись вела до озера, і почав без будьяких документів на землю здійснювати земляні роботи зі зміни ландшафту, вирубуючи дерева. Також комісія недалеко від озера виявила кар'єр площею 400 квадратних метрів зі слідами видобування землі та піску. Над відкритою ямою стоїть екскаватор без розпізнавальних державних номерних знаків. Протягом місяця немає жодних відомостей про дії правоохоронних органів щодо розслідувань зазначених фактів.

"14 березня 2016 року направлено звернення до Великомостівської міської ради з вимогою проведення розслідування. За дві години після того, як було зареєстровано заяву, на місце подій приїхали невідомі та забрали всю техніку",  повідомив голова комісії законності, правопорядку міської ради Роман Кісілевич.

Зреагувала на звернення мешканців тільки екологічна інспекція Львівської області, представники якої 6 квітня провели перевірку та фіксацію фактів вирубки дерев навколо території озера в місті Великі Мости.

"Обласна екоінспекція підтвердила факти незаконної вирубки 85 дерев та звернулася до міського голови з проханням надати карту земель, щоби можна було підрахувати збитки, однак міський голова ухиляється від співпраці з екологами та громадою і жодних документів про приналежність земельної ділянки не надає. Того ж дня в міськраді виникла пожежа, і міський голова відкрито на сесії заявляв, що підозрює депутатів, які стали на захист інтересів громади і клопотали про проведення перевірок",  повідомив свободівець.

Зважаючи на зазначене, свободівці вважають, що в місті відбувається цілеспрямована кампанія заплямування та оббріхування активістів і депутатів, які порушили питання незаконного видобування піску та несплати податків за землю. То ж ми й надалі триматимемо цю проблему на контролі.

Ігор ГУЗ,
депутат Сокальської районної ради, голова фракції ВО "Свобода" у районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 − one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!