Листи до редакції

Вчитель з Городка обурюється поданням інформації провідними телеканалами про вбивство тварини працівниками школи

Я – вчитель Городоцького НВК №2 і я не можу мовчати – про це повідомила на своїй сторінці Тетяна Саварин.

На всю країну у вечірньому праймі основних каналів прогримів скандальний сюжет про жорстоке вбивство тварини працівниками школи. Основне звинувачення спростоване однозначним шляхом – собака живий і, за висновками ветеринара, неушкоджений. Вірю в подальше чесне розслідування справи правоохоронними органами і хочу поговорити про ще один моральний аспект проблеми.

Ми готові засуджувати, поливати брудом, вимагати розправи, не потребуючи доказів та фактів. Моя школа була несправедливо виставлена на всю країну філіалом пекла. Цього вже не змінити. Літня жінка, проходячи вчора повз подвір’я школи, де діти гралися з «загиблим» собакою, плюнула в бік воріт і крикнула: «Шкуродери!». Інформаційний привід створено, ярлики наліплено. В соцмережах борці з жорстокістю пропагують гуманізм і справедливість, пропонуючи четвертувати працівників школи, переламати їм руки-ноги без суду і слідства, втопити в річці тощо. Я зробила невелику нарізку зі скріншотів коментарів під дописом на фейсбук-сторінці ТСН, просто прочитайте. Допис з інформацією про вбивство собаки висить вже дві доби, він не оновлений і не виправлений (не кажучи вже про якісь вибачення), люди продовжують коментувати та репостити недостовірну інформацію. Show must go on. Високі стандарти журналістики. Можливо, все це має просто відвертати увагу людей від ситуації в країні?

Мені прикро, що ми не зважуємо наслідки своїх вчинків, що ми діємо на емоціях і так і не навчилися банально фільтрувати інформацію та думати своєю головою. Мені страшно, що діти сприймають як рольову модель поведінки вакханалії в соцмережах, де критичне мислення замінюють агресією та відчуттям вседозволеності.

Я проти жорстокості до тварин. Я проти жорстокості до людей.

Тетяна Саварин

#ПідтримайШколу #ЗаСправедливість

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.