Листи до редакції

Видатним спортсменам Львова провели майстер-клас зі стрільби

Вчора в оновленому тирі «Динамо», що на вулиця Янева, відбулися навчання для провідних львівських спортсменів. Пройшовши усі рівні інструктажу, наші олімпійці продемонстрували неабиякі вміння у стрільбі з пістолета на 25 метрів.

Майстер-клас для спортсменів провів Роман Бондарук – заслужений майстер спорту, триразовий учасник Олімпійських ігор зі стрільби кульової. Серед тих, хто намагався влучити у центр мішені, були: Андрій Демчук – заслужений майстер спорту, чемпіон літніх Паралімпійських ігор у 2016 році з фехтування, Катерина Палеха – заслужений майстер спорту, триразова учасниця Олімпійських ігор зі стрільби з лука, Сергій Дребот – майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор, чемпіон Європи з дзюдо та Данило Стасюк – майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату світу та чемпіонату Європи серед молоді.

«Вміння володіти зброєю – це той навик, який зараз, на жаль, потрібно засвоювати всім українцям. Радий, що мав змогу долучитись до такого майстер-класу та спробувати себе у новому спорті», – зазначив Андрій Демчук.

Нагадаємо, у Львові діє Програма національного спротиву, в рамках якої мешканці територіальної громади здобувають базові практичні навички володіння зброєю. Це план дій у разі розгортання повномасштабних військових дій на території України. Він передбачає навчання мешканців громади навикам стрільби та домедичної допомоги, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території Львівської МТГ, та розвиток інфраструктури.

317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.