Головна / Листи до редакції / Уважність та добре слово значить багато

Уважність та добре слово значить багато

Завжди з приємністю переступаємо поріг Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який для людей пенсійного віку та інвалідів, старше 18 років, став надійним помічником. Тут можна не тільки підстригтися, відремонтувати взуття, щось підшити чи перешити, але й отримати консультацію лікарякардіолога.

Уже два роки в територіальному центрі працює за сумісництвом лікар Андрій Райко – досвідчений спеціаліст. Він завжди вислухає, розпитає про симптоми, порадить, що краще вживати з медикаментів, при потребі надасть медичну допомогу та підкаже, як запобігти недузі надалі.

Багато інформації на даний момент доступно в інтернеті – як запобігти недузі, як здорово харчуватися. Надійну продукцію в даному напрямі знайти досить важко.

Адже на схилі літ не лише загострюються хронічні хвороби, але люди старшого віку стають більш вразливими до вірусних захворювань та залежними від погоди. Тож ходимо сюди, коли почуваємось зле, міряти кров’яний тиск або ж при перших симптомах застуди. Такий медичний кабінет для людей пенсійного віку, як паличкавиручалочка. Добре, що тут при потребі можна зробити лікувальний масаж, магнітотерапію, тубускварц чи інгаляцію, відвідати соляну кімнату. Уважно ставиться до відвідувачів і медсестра Галина Міщенко.

Побільше б таких чуйних та уважних до ближнього, добрих спеціалістів працювало у сфері обслуговування та в багатьох інших установах та організаціях, які спілкуються з людьми, то й ми не відчували б себе обділеними увагою та нещасливими. Адже усмішка та добре слово, які не коштують нічого, додають доброго настрою та здоров’я, розправляють старечі плечі. Дай Боже їм здоров’я, злагоди у родинах та любові.

Катерина ПАРФЕНЮК, Віра ВАСЬКО, Катерина СМАЛЬ, Степан ПРИДАТОК, жителі м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + eighteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!