Листи до редакції

У Львові створюється асоціація випускників університету ветеринарної медицини

Відбулось засідання організаційного комітету зі створення громадської організації «Асоціація випускників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».

У його роботі взяли участь керівники управлінь ветеринарної медицини західних областей України Володимир Подоляк (Львівська область),  Роман Гурський (Івано-Франківська область), Зеновій Крушельницький (Тернопільська  область),  Юрій Садварі (Закарпатська область), міський голова м.Комарно Тарас Іваницький. Усі вони в різні роки навчались азам ветеринарної науки саме у Львові.

Як зазначив в.о. ректора  університету ветеринарної медицини та біотехнологій Михайло Гладій, така громадська організація дозволить об’єднати зусилля тисяч випускників своєї духовної і наукової alma mater для зростання як престижу самого національного університету, так і ветеринарної науки в цілому. «Лише поєднання освіти з наукою та практикою, залучення наших випускників, які досягли серйозного професійного та кар’єрного зростання, використання їх досвіду, зв’язків та зусиль зможе підняти наш університет на якіснновий рівень розвитку, дозволить інтегрувати навчальний процес в європейський освітній простір», – підкреслив ректор Михайло Гладій.

У роботі оргкомітету приймали також участь проректори та декани університету. Головою організаційного комітету обрано  Ігоря Підганюка  (випускник університету 1980 року).  Установчі збори зі створення Асоціації випускників Львівського національного університету  ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького вирішено скликати 27 вересня 2013 року.

Новостворювана асоціація стане третьою у Львові громадською організацією випускників ВНЗ: подібні вже працюють у національному університеті імені Івана Франка та у «Львівській політехніці».

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.