Листи до редакції

Водіїв Львова закликають не паркуватися біля приміського та залізничного вокзалів

Львівська міська рада закликає водіїв не паркувати свої авто на вул. Чернівецькій та на вул. Городоцькій у районі приміського вокзалу. Таке хаотичне паркування створює суттєві перешкоди для руху автобусів, які вивозять вимушено переселених людей із залізничного вокзалу. Відтак, автомобілі, припарковані у цій локації, евакуйовують.

«Щоденно силами міських автобусних перевізників здійснюється евакуація тисяч вимушених переселенців із залізничного вокзалу. Для цього постійно залучені понад 40 великих автобусів, які циклічно на безоплатній основі вивозять людей до кордону та на інші локації.

Проте, через хаотичне паркування на вул. Городоцькій (у районі приміського вокзалу), унеможливлюється рух автобусів, створюються затримки. Люди, виснажені багатоденним перебуванням у дорозі, змушені витрачати свій час у заторах.

Впродовж ночі, спільно з поліцією, здійснювали евакуацію автомобілів, які припарковані з порушенням та перешкоджають дорожньому руху. Також працюють інспектори з паркування.

Велике прохання до водіїв паркуватись таким чином, щоб не ускладнювати рух на цьому вузлі та дати можливість автобусам робити свою справу», – зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Він уточнив, що вночі у цій локації евакуатори були застосовані щодо 37 автомобілів, однак в процесі евакуації частину машин власники встигли забрати.

Нагадаємо, сьогодні у місті майданчики для платного паркування є недовантажені, тому водії мають можливість повноцінно паркуватися без порушень правил дорожнього руху.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.