Листи до редакції

Водій маршрутки в Сокалі не відпускав старшу жінку з салону, обзиваючи її нецензурними словами

Я, як дитина війни і ветеран праці, маю право на пільговий проїзд у транспорті. Третього липня цього року їхала у справах з Поториці до Сокаля, сідала у маршрутку “Сокаль-Поториця”.

Приїхавши в Сокаль, водій маршрутки Юрій Гетьманчук висадив трьох пасажирів на автобусній зупинці, щоб не було свідків, а мене затримав і не пустив. Завіз на територію автостанції,  почав до мене кричати і обзивати нецензурними словами: "Ти к…а не платиш, а їздиш!" . "Мені вже 76 років, і я маю посвідчення дитини війни та ветерана праці, намагалася пояснити розлюченому водієві.  Адже держава дала мені ті пільги, я маю право безкоштовно їздити, а вам мають повертати витрати за пільговиків”. Боже, як він кричав і обзивав, і знову кричав і обзивав. Мене, старшу жінку. Договорився до того, що випише мені штраф 610 грн., за те, що я задурно протираю сидіння маршрутки. А гроші йому ніхто не повертає.

Я дуже злякалася, бо двері у маршрутці він не відчиняв, а кричав, як навіжений, обзиваючи і погрожуючи. Я дуже знервувалася, а це не на користь моєму здоров`ю і життю.

Я похоронила молодого віку дочку, чоловіка, колишнього працівника відділу внутрішніх справ, друга дочка  інвалід другої групи пожиттєво. Сама теж хворію: підвищений артеріальний тиск, хворе серце. А після цього конфлікту  ледве жива. Ночами не можу спати. За 76 років свого життя я ні з ким не конфліктувала, мене ніхто словом: "к..ва" не обзивав, і перед цим горе-водієм я нічим не завинила.

Отож мені цікаво, чи може такий шофер обслуговувати людей, якщо він над ними глумиться і ображає?

Я звернулася у прокуратуру Сокальського району, до голови Сокальської райдержадміністрації, до начальників "Укртрансінспекції" у Львівській області та управління у справах захисту прав споживача. Прошу розібратися у цій ситуації, вжити відповідних заходів до водія Юрія Гетьманчука, який працює по маршруту "Сокаль-Поториця".

Катерина ІВАШИНА.
м. Сокаль.    

Голос Сокальщини на GoogleNews