Головна / Листи до редакції / Чарівна Венеція

Чарівна Венеція

Вже протягом багатьох століть Венеція вважається самим прекрасним містом на планеті. Щедро прикрашені ажурною ліпниною палаци, сходи яких витончено спускаються в канали, гондоли і вапаретто не залишать байдужим навіть найвибагливішого туриста.

Венеція – це столиця провінції Венето і розташована вона на північному сході Італії. Всі краси міста знаходяться на 118 островах, а складається вона з шести районів, але саме місто розділене на дві частини Великим каналом, а також павутиною з 150 каналів. Місто на диво красиве. Не дарма про нього пишуть вірші, він надихає художників і подобається всім любителям прекрасного. Тут романтична атмосфера, якої немає більше ніде.

Перебуваючи у Венеції, можна просто неспішно гуляти по її вулицях і отримувати від прогулянок справжнє задоволення, насолоджуючись яскравими фарбами і колоритом вуличок і каналів. Можна годинами розглядати різнокольорові фігурки у вітринах, милуватися чудовими палацами, кататися на гондолі. Потрапивши до Венеції, ви відчуєте атмосферу свята, чарівництва і самі станете героєм казки.

У Венеції знаходиться безліч готелів і ви легко знайдете готелі венеции поруч з аеропортом. Після того, як ви оселитеся, вирушайте на екскурсію по місту і в першу чергу огляньте Крилатого лева – символ міста. Якщо ви відпочиваєте з дітьми, то запропонуйте дітям порахувати всіх левів, яких ви побачите на прогулянці і обов'язково сфотографуйте з кожним з них.

За туристичною традицією знайомство з Венецією починають з площі Сан -Марко і дістатися туди можна на красивому річковому трамвайчику, тому що головна дорога на площу – це Великий канал, протяжністю більше 4 км. Під час поїздки можна милуватися незвичайно витонченими, чарівними палацами, соборами і будинками. Сам Наполеон оцінив площу Сан-Марко як найкрасивішу в Європі і ніхто з ним не сперечався.

Неподалік від площі знаходиться Палац Дожів – одна з найяскравіших пам'яток міста. Після багатьох руйнувань і реконструкцій палац став таким, яким ви побачите його зараз. Усередині палацу безліч розкішно оздоблених залів і чудові сходи зі статуями – обов'язково відвідаєте Палац Дожів, він зробить на вас незабутнє враження.

Від палацу через канал перекинувся Міст Зітхань, але міст отримав свою назву не тому, що на ньому зітхали закохані, а тому, що по ньому проходили ув'язнені, які востаннє бачили блакитне небо і сонце.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!