Листи до редакції

Відозва сокальських ветеранів до всіх українців

На двадцять третьому році незалежності над Україною нависла смертельна небезпека, яка загрожує життю і здоров’ю кожного українця, а найбільше – втратою нашої державності.

Одночасно це загроза і для всієї Європи, всієї людської цивілізації. Тому кожен українець повинен переосмислити свою роль як громадянина і патріота, повністю підпорядкувати себе потребам Нації і Держави.

Україна у вогні, Україна в боротьбі за право мати свою державу, жити своїм життям за своїми законами і звичаями. Путінська Росія хоче позбавити нас усього – держави, землі, фабрик і заводів, права мати свій уряд, свою армію, свої закони, свою Церкву. Для цього «цар» сусідньої держави розпочав проти нас неоголошену війну. Крм тіла, хоче забрати у нас душу, зробити безсловесними рабами, вважати лише генетичним матеріалом.

Ворогами української нації є п’ята колона Москви, тобто платні агенти спецслужб, заслані або завербовані ними ті громадяни України, які всіма фібрами своєї підлої душі ненавидять нас і нашу мову та культуру.

Дорогі українці! Наш фронт не лише на Донбасі чи в Криму. Наш фронт у кожному селі та місті, на кожній вулиці, в кожній квартирі. Ми зобов’язані виявляти ворогів, диверсантів, сіячів паніки і недовіри до української влади. Тільки тоді, коли ми всі разом, єдиним фронтом виступимо проти зовнішніх і внутрішніх ворогів, відкинемо наші дріб’язкові непорозуміння, виступимо на захист наших національних інтересів, лише тоді ми переможемо.

Смерть ворогам! Слава Україні!

Ярослав СТЕФАНИШИН,•голова районної ради ветеранів.

Тарас РЕПКО,•голова районної Спілки політв’язнів і репресованих.

Прийнято 27 вересня 2014 р. на спільному засіданні ради ветеранів та репресованих і політв’язнів Сокальщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.