Листи до редакції

Вибираємо книгу для дитини

Читання – це така таємнича річ, яка може перенести Вас у фантастичні світи і в казку без допомоги чарівної палички і заклинань. Книги – це маленьке чарівництво в нашому середовищі проживання. Це магія, яка розбавляє рутину і часом такі сірі будні. Саме книги здатні нам подарувати теплі і позитивні миті. Або ж навпаки можуть змусити відчувати тривогу і страх.

А хто найщиріше вірить в казку? Правильно – діти. Вони цілодобово чекають листи з Хогвартса, в надії вчитися в самій чудовій школі магії. Вони думають, що на вигляд такий звичайний шафа коли-небудь перенесе їх у Нарнію. Дівчатка чекають таємничу фею, за допомогою якої вони зможуть виявитися на чудовому балу. І що там їх зустріне принц на білому коні, куди ж без цього?

Вчитися розважаючись

Звідки дітлахи черпають все це? З книжок, звичайно ж. Насправді дуже радує факт, що саме дитячі книги прищеплюють нам любов до читання і до літератури в цілому. Читання – один з наймиліших розваг. Більш того, читання чудесно збагачує фантазію, розвиває логіку та аналітичне мислення. Книги вчать грамотно формулювати і висловлювати думки, правильно писати. Вони дають певний базис, без якого просто неможливо формування особистості.

Книжковий депозит

Думаю, саме тому батьки не повинні шкодувати грошей, щоб купувати своїм коханим хлопцям і дівчатам книги. Адже кожна мама і кожен тато бажає бачити своє чадо в майбутньому розумним і успішним людиною. Так чому б не посприяти цьому з самого раннього дитинства? Такий собі книжковий внесок в інтелектуальний майбутнє. До того ж, зараз це не забере багато сил і часу. Існує мільйон книжкових магазинів та ринків, в наш час дуже популярні покупки книг через інтернет магазини.

Розумники і розумниці

Жюль Верн, Оскар Уайльд, Марк Твен, Агнія Барто, Олександр Пушкін – дитячі книги цих метрів неодмінно повинні бути в кожному будинку. Якщо Ваше чадо обожнює казкові розповіді, то чому б не ознайомити його з культурою та традиціями різних країн і народів? GRENKA готова Вам запропонувати казки народів світу: корейські, норвезькі, арабські, єгипетські, японські, німецькі і, звичайно ж, російські та українські народні казки.

Пам'ятайте, що книга – найкращий з усіх можливих подарунок. Так радуйте же найулюбленіших чоловічків з дитинства.

Голос Сокальщини на GoogleNews