Головна / Листи до редакції / Вибираємо сучасний телевізор – мініатюрний апарат за демократичною ціною

Вибираємо сучасний телевізор – мініатюрний апарат за демократичною ціною

Якщо Ви підшукуєте компактний телевізор, який можна встановити, наприклад, на кухні або в спальні, або використовувати в якості додаткового монітора при підключенні до ПК, то, зрозуміло, можна звернутися до продукції маловідомих брендів. Але тоді Вам потрібно бути готовим до того, що куплений товар навряд чи порадує Вас високою якістю. Куди надійніше підібрати виріб від перевіреної, іменитої торгової марки такий, наприклад, як фірма Samsung. Адже дана компанія славиться виробництвом не тільки високоякісних флагманських моделей, але і випуском бюджетних апаратів, в яких доступна ціна поєднується з відмінною якістю. Звичайно, навіть бюджетні телевізори Samsung будуть коштувати трохи дорожче, ніж вироби маловідомих фірм. Але в цьому випадку Ви переплачуєте за надійність. Та й різниця в ціні, поклавши руку на серце, не буде такою глобальною. Чудовим варіантом мініатюрного апарату може стати модель Samsung UE22H5610, вартість якої на вітчизняному ринку складає близько 3800 гривень. Познайомимося з цим пристроєм трохи докладніше.

Дизайн

Зовні представлений апарат вигідно вирізняється серед стандартних бюджетних пристроїв. В першу чергу радує погляд його кольорове виконання. Замість традиційного чорного пластику, корпус виконаний у привабливій світлій гаммі. Особливо естетично виглядає біла панель екрану при установці на витончену сріблясту підставку, виконану у формі дуги. Завдяки такому дизайнерському виконанню пристрій чудово впишеться в домашній інтер'єр. Правда, підставка виконана неповоротною, і регулювати положення монітора Вам доведеться разом з нею. Благо, компактні розміри дозволяють без праці здійснювати позиціювання.

Апарат оснащений досить значним, як для своїх скромних розмірів, набором інтерфейсів підключення. На задню панель пристрою винесені по два USB і HDMI порту, компонентний і композитний входи, роз'єми SCART, RF, Ethernet, Cl Slot, IR-port, 3,5 мм аудіовихід і цифровий оптичний аудіовихід. Правда, наявність останнього є досить спірним, адже Ви навряд чи будете підключати потужну аудіосистему до бюджетного пристрою. Так, і якщо Ви можете дозволити собі придбати дорогу акустичну систему, то навряд чи будете купувати дешевий телевізор. А при підключенні простих колонок через 3,5 мм вихід істотно поліпшити звучання навряд чи вдасться. До слова, якість звуку вбудованих динаміків знаходиться не на висоті.

Якість зображення

Що стосується особливостей візуалізації зображення, то в цій області все знаходиться на цілком очікуваному рівні. 22 "екран має прогресивне Full HD дозвіл. Контрастність Mega DCR дозволяє поліпшити якість відображення динамічних сцен. Завдяки цьому картинка виходить більш чіткою і насиченою. Це в якійсь мірі дозволяє компенсувати низьку частоту розгортки панелі, яка складає всього 50 Гц. В результаті чого спостерігається незначне тремтіння зображення на білому фоні, наприклад, при перегляді вмісту зовнішніх USB-накопичувачів. Наявність різноманітних режимів відтворення, таких, наприклад, як "Спорт" або "Ігри", а також додаткових функцій (Digital Clean View, Wide Color Enhancer Plus і ін.) дозволяють поліпшити якість зображення, максимально оптимізуючи його.

Мабуть, одним з найбільш уразливих місць монітора є його скромні кути огляду. Якщо по горизонтальній осі вони ще забезпечую більш-менш комфортний перегляд зображення, то по вертикалі їх характеристики досить сумні. Якщо Ви маєте намір встановити апарат на кухні на холодильник або монтувати його на стіну, то обов'язково подбайте про те, щоб екран розташовувався щодо глядача під кутом. В іншому випадку картинка буде дуже погано проглядатися. Цей нюанс обов'язково потрібно врахувати при установці виробу.

Функціональні можливості

Як і більшість телевізорів Samsung, дана модель підтримує модну функцію Smart TV. І це не може не радувати, оскільки, часто, компактні пристрої її позбавлені. Власникові представленого апарату будуть доступні всі принади розумного телебачення і широкий спектр розважального контенту.

Крім цього, приємно радує можливість бездротового Wi-Fi з'єднання. А це означає, що Ви без зусиль зможете отримати доступ не тільки до мережевого контенту, але і до інформації, що зберігається на зовнішніх сумісних пристроях. Так за допомогою функції Screen Mirroring Ви зможете вивести на екран телевізора зображення з вашого смартфона або планшета.

Переваги

    Апарат має доступну ціну.
    Пристрій відрізняється привабливим дизайном.
    Виріб оснащений різними режимами, які поліпшують якість візуалізації зображення.
    Як і багато сучасних телевізори Samsung, апарат підтримує функцію Smart TV.
    За допомогою Wi-Fi з'єднання можна обмінюватися контентом між зовнішніми сумісними пристроями і представленою моделлю.

Недоліки

    Низька якість звуку вбудованих динаміків.
    Зображення на білому фоні подрагивает.
    Вельми скромні кути огляду по вертикальній осі.

Висновки

Компактний 22 "Samsung UE22H5610 може стати прекрасним додатковим телевізором у Вашому домі. Він чудово підійде для кухні або спальної кімнати. А завдяки своєму оригінальному привабливому дизайну він відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і стане його гідною прикрасою.

На ринку України апарат має вартість близько 3800 гривень. Враховуючи його доступну ціну, очікувати вражаючого якості візуалізації не доводиться. Все знаходиться, цілком передбачувано, на середньому рівні. Кілька підвищити якість відображення картинки можна за допомогою спеціальних режимів, якими оснащено виріб. Найістотнішим недоліком візуалізації є вельми скромні кути огляду екрану. Тому при установці апарату потрібно ретельно підбирати відповідний ракурс і нахил для оптимального перегляду зображення.

Приємно радує присутність функції Smart TV і Wi-Fi. Завдяки цьому апарат стає більш інтерактивним, а Ви отримуєте зручний і швидкий доступ до широкого спектру мультимедійного контенту. Крім того, Ви зможете користуватися всіма благами аналогового і цифрового телебачення, а також передавати дані з зовнішніх сумісних пристроїв на екран телевізора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!