Листи до редакції

Вибираємо ванночку для купання

У наших батьків проблема вибору не стояла, всі користувалися звичайними класичними дитячими ваннами для купання, які передавалися у спадок з одного покоління в інше.

Багато хто також думають: «А навіщо вона потрібна, адже можна купати дитину і в звичайній ванні?». Але, тим не менш, у предмета, призначеного спеціально для дитячого купання, є ряд переваг:

– Поки не заживе пупкова ранка, немовляти слід купати тільки в кип'яченій воді. А, погодьтеся, нагріти повноцінну ванну набагато складніше, ніж дитячу.

– Під час купання малюків рекомендується використовувати розчини марганцівки і настої різних трав. Емальоване виріб вони можуть пофарбувати, і відмити його буде дуже складно.

– Підтримувати чистоту в дитячій моделі буде набагато простіше.

– Ну і звичайно питання здоров'я самих батьків. Адже при використанні дорослого варіанту доведеться постійно перебувати в зігнутому положенні, що не дуже комфортно для мами і тата.

Асортимент для дитячих банних процедур

Тому набагато простіше буде придбати спеціальний товар. Тим більше дитяча ванночка, ціна якої ідеально впишеться у ваш сімейний бюджет, обов'язково знайдеться серед нині представлених на ринку. Спробуємо визначитися, яка потрібна саме вам:

Анатомічна модель – дуже корисна для мам, що не вдаються ні до чиєї допомоги при купанні новонародженого. Усередині корпусу зроблені поглиблення, що повторюють контур тіла. Це так звана «гірка». Можлива покупка просто окремої гірки для пристосування її в класичній моделі.

Класичний варіант – це саме той предмет, яким користувалися наші мами та бабусі. Змінилися тільки матеріали, з яких їх виробляють. Тепер найчастіше це легкий пластик. Обов'язково слід перевірити наявність шорсткою поверхні або спеціального килимка, що запобігають ковзання.

«Мамин животик» – своєрідне відерце з виступом, завдяки якому дитина повністю повторює позу, в якій він перебував до народження. В такий малюк буде почувати себе спокійно. Але підростаючи, новонароджений перестане там поміщатися і потрібно буде перейти до виробу масштабніше.

Надувна – такий варіант зручний в поїздках і при маленьких габаритах житла. Не займає багато місця і легко здувається.

Вибір за вами. Сучасні виробники дитячих товарів також можуть оснащувати свої товари супутніми елементами, які спрощують догляд за дитиною – термометри, сливи.

Як бачите, купити дитячу ванночку варто. А купуючи товар в інтернет магазині Spok.ua, ви завжди можете бути впевнені в найвищій якості представлених моделей, які зроблять ваше спілкування з малюком набагато більш комфортним, приємним і корисним.

Голос Сокальщини на GoogleNews