Головна / Листи до редакції / Вибираємо вхідні двері – поради спеціаліста

Вибираємо вхідні двері – поради спеціаліста

Всі знають, що «Мій дім – моя фортеця». І для його захисту необхідно використовувати надійні та якісні вхідні броньовані двері. При здійсненні свого вибору варто звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд та матеріал, з якого виготовлені двері, але і на такі дрібниці, як товщина бляхи, схованість завісів, виробник замка і так далі. Нижче ми розглянемо більш детальніше такі характеристики.

В першу чергу коли ви хочете придбати якісний товар необхідно звертати на виробника. І не так на державу, де виготовлена продукція, а саме на виробника та його поведінку на ринку. Дуже багато продукції, особливо з Китаю, взагалі не маркується. І таку продукцію потрібно в першу чергу оминати. Потрібно також уточнити, скільки працює фірма, на який час дається гарантія на товар та на яких умовах. Виробник чи представник виробника повинні бути зацікавлені в тому, щоб їхня продукція не виходила з ладу швидко і гарантія на бронедвері може надаватися лише з встановленням. Якщо продавець вам розказує, що на двері надається гарантія більше 10 років та ще й ви самі можете їх встановити – будьте дуже уважні! Поцікавтеся, скільки років на ринку працює продавець, зателефонуйте до виробника – на який час ви там можете отримати гарантію. Адже дуже багато продавців як мильні бульбашки – діють декілька років на ринку а потім зникають.

Для вхідних дверей важливою є товщина бляхи. Бляха товщиною менше 1,5мм не захистить вас від зловмисників. А важливо знати, що так звані вхідні двері з Китаю мають товщину бляхи  1,2мм! Тобто ви їх можете «відчини» звичайним відкривачем до консервних банок (дуже легко можете самі знайти відео в мережі інтернет).

Одним з важливих чинників, які впливають на безпеку є схованість завісів. Якщо ви дійсно хочете забезепечити свою оселю від пограбування, варто вибирати двері, в яких з зовнішньої сторони не має завісів – вони мають бути сховані за бляхою.

Дуже важливим є вибір вхідного замка. Покупці звертають увагу на замки італійського виробництва. Якого б виробника ми тут не розглядали, але в даному випадку діє правило ринку – чим дорожче, тим надійніше. Економити не радимо! Замок має бути простим, але надійним.

І не варто забувати про теплопровідність дверей. Це дуже важлива характристика, на яку ви звертаєте увагу при великих морозах. Якщо це двері до квартири, то дерев’яні накладки будуть виконувати більш естетичну функцію. Але якщо це вхідні двері до будинку, то при невеликому морозі рамка дверей може покриватися інієм, від чого потім почнуть нищитися стіни. Варто зупинитися на дерев’яних накладках, які з-зовні імітують дерев’яні двері, адже так звані накладки з пресованого паперу швидше знищаться.

Вдалих Вам покупок!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!