Листи до редакції

У Червонограді стартувала акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок»

На Львівщині, 3 жовтня, розпочинається двотижнева акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок». Відтак, мешканок області, зокрема червоноградок, закликають пройти безкоштовні обстеження у своїй поліклініці, аби попередити ці серйозні захворювання.

За словами медиків, обстеження на виявлення раку шийки матки необхідно проходити жінкам з 18 років, на рак грудної залози із 45 років.

“У дні акції особливо закликаємо жінок пройти такий вид обстеження як цифрова мамографія, записатись можна у міжрайонних скринінгових центрах, які мають сучасне обладнання і розташовані у Львові, Дрогобичі, Червонограді, Самборі, Стрию. Запис на дослідження у ці скринінгові центри може провести сімейних лікар та ваш акушер-гінеколог”, – наголосив заступник генерального директора КЗ ЛОР «ЛОРЛДЦ» з лікувальної роботи Орест Тріль під час прес-конференції з нагоди початку акції.

З 3 жовтня на Львівщині розпочалась акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок».

Жінок закликають пройти безкоштовні обстеження, аби попередити ці серйозні захворювання.

У Червонограді працює скринінговий центр, де встановлено сучасні мамографами та УЗД-апарати. Телефон для довідок 3-13-04

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.