Головна / Листи до редакції / Бюджет Яворівського району за 2019 рік перевиконано на понад 6 відсотків

Бюджет Яворівського району за 2019 рік перевиконано на понад 6 відсотків

Сьогодні, 10 лютого під керівництвом голови райдержадміністрації Андрія Шумського, за участю голови районної ради Володимира Сичака та членів колегії відбулося позачергове засідання колегії Яворівської районної державної адміністрації.

Заступник начальника фінансового відділу райдержадміністрації Ірина Фірчук інформувала про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2019 рік; виконання районного бюджету Яворівського району за 2019 рік та внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2020 рік.

«Доходи загального фонду районного бюджету виконано на 106,8% або надійшло 419,2 млн.грн, що на 26,6 млн.грн більше від уточненого плану на рік. Перевиконання склалося коштом податку і збору на доходи фізичних осіб, якого мобілізовано в сумі 411,8 млн.грн або на 106,1% до плану з врахуванням змін на рік. Доходи спеціального фонду районного бюджету виконано на 113,3% і надійшло 11,2 млн.грн. або на 1,3 млн.грн. більше від плану (коштом власних надходжень бюджетних установ, яких мобілізовано 11,1 млн.грн.). З державного бюджету отримано в повному обсязі освітню субвенцію в сумі 261млн.грн., медичну субвенцію –81,9млн.грн. та додаткову дотацію – 30,3 млн.грн.» – інформує Ірина Фірчук

На завершення керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило інформувала про виконання районних цільових програм за 2019 рік.

«У 2019 році на реалізацію 28 районних програм розвитку було скеровано 24 129 тис.грн. Стан виконання програм становить – 92,5 % до загальної суми. Проведено виплати одноразової адресної грошової допомоги малозабезпеченим особам з-поміж мешканців Яворівського району на лікування згідно з розпорядженням голови Яворівської. Проведено виплати на лікування та оздоровлення військовим учасникам АТО/ООС. Придбано автомобіль для Яворівського ВП ГУНП у Львівській області марки ЗАЗ Lanos Cargo. Виплачено допомогу на доброустрій могил загиблих та померлих учасників АТОООС. Проведено виплату одноразової матеріальної допомоги при прийманні на військову службу на суму 200,0 тис. грн, оплачено транспортні послуги перевезення особового складу територіальної оборони та команд призовників — військовослужбовців. Впродовж року проводились заходи в рамках Програми національно-патріотичного виховання» –  інформує Зоряна Мірило.

Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації Андрій Шумський та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − ten =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!