Листи до редакції

У Жіночому центрі «Горіховий дім» у Львові стартує капітальний ремонт

У Львові у будинку Жіночого центру на вул. Личаківській, 90, яким опікується фонд «Горіховий дім», стартує ремонт, після якого він стане комфортним середовищем для тимчасового проживання та реінтеграції жінок, яким потрібна допомога й опіка, щоб подолати складні життєві обставини. Про це повідомив засновник, керівник БО «Фонд «Горіховий дім» Юрій Лопатинський.

Під час реконструкції заплановано відремонтувати приміщення під житлові кімнати, влаштувати мансардний поверх, замінити дахове перекриття, провести ремонт у підвалі, прокласти мережі та упорядкувати фасад будинку. Відтак, будинок перетвориться на комфортний простір для життя, інтеграції та праці. Одночасно у Центрі зможуть перебувати 20 жінок терміном до 6 місяців.

За інформацією фонду, збір коштів для реконструкції будинку Центру тривав кілька років: частину акумулювали самостійно, відраховуючи частину прибутків соціального підприємства кондитерської-пекарні «Горіховий дім». Разом із цим, завдяки друзям та партнерам фонду, дату початку капітального ремонту вдалося суттєво наблизити.

«Як зробити так, щоб жінки перестали боятися, повірили у власну спроможність подолати життєві негаразди, відновили відчуття власної гідності і почали рухатися у своєму житті уперед? Саме концепція захищеного середовища для віднови, де можна отримати необхідну допомогу, моральну підтримку, опанувати нові вміння, професію, побачити результати своєї праці, вирізняє «Горіховий дім» з-поміж проєктів та ініціатив, які є в Україні. – прокоментував керівник фонду. – Наші партнери, як і ми, переконані, що саме такі соціальні інвестиції дають тривкі результати для суспільства. Під час перебування у «Горіховому домі» жінки мають можливість не просто «закрити» усі старі проблеми, а налагодити своє життя і навчитися класно менеджерувати його. Цей позитивний досвід, а у багатьох він – взагалі перший, піднімає самооцінку та мотивує: влаштовуватися на роботу, відкривати хай маленьку, але власну справу, допомагати тим, хто в скруті, транслювати позитивний ефект далі».

Планують, що ремонтні роботи у будинку вдасться завершити до вересня 2021 року. Будуть облаштовані житлові кімнати, а у виробничих приміщеннях пекарні жінки разом з професійними пекарями зможуть навчатися нової професії та випікати печиво.

Центр також стане місцем зустрічей: тут проводитимуть різноманітні майстер-класи, працюватимуть психологічна та юридична порадні.

Джерело

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.