Листи до редакції

У львівській лікарні з допомогою робота Da Vinci прооперували дівчинку з недитячою хворобою

У лікарні швидкої медичної допомоги Першого медичного об’єднання Львова лікарі з допомогою робота Da Vinci за годину позбавили болю дівчинки, якій 7 років докучала недитяча хвороба.

«Весь жовчний міхур Ангеліни був наповнений камінцями. Їх у дівчинки виявили, коли їй було лише 3 рочки. Це рідкість для діток, бо здебільшого на таке страждають дорослі. Відтоді, як Ангеліні поставили діагноз, її лікували медикаментозно, що лише ускладнювало перебіг хвороби (ліки сприяли «подрібненню» каменів, що могло заблокувати вихід жовчі із протоки). Дитина постійно відчувала дискомфорт, а жовчний міхур продовжував наповнюватися камінцями, які будь-якої миті могли заблокувати жовчні протоки.

До наших спеціалістів Першого медичного об’єднання Львова батьки Ангеліни звернулися вже знаючи, що потрібна операція. Обрали нас, бо тут її можна було виконати за допомогою роботизованої системи Da Vinci», – повідомили лікарі.

Через кілька проколів лікарі «руками робота» видалили жовчний міхур з двома великими камінцями по 1,5 сантиметри кожен і низкою дрібненьких, розміром як просо. Втручання тривало лише годину, а за добу маленьку пацієнтку відпустили додому.

Того ж дня лікарі з допомогою робота Da Vinci прооперували ще одну дівчинку 15-ти років, яка мала таку ж хворобу. Відтак операція пройшла успішно, а пацієнтка почувається добре.

Якщо потрібна допомога спеціалістів – можна звертатися за номерами: 0660180919; 0671180919.

У львівській лікарні з допомогою робота Da Vinci прооперували дівчинку з недитячою хворобою

У львівській лікарні з допомогою робота Da Vinci прооперували дівчинку з недитячою хворобою

У львівській лікарні з допомогою робота Da Vinci прооперували дівчинку з недитячою хворобою65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.