Листи до редакції

У Львові розглядають можливість перенесення автостанції № 6

Мерія Львова розглядає можливість перенесення автостанції з вул. Личаківської на нову ділянку. Тож цю пропозицію обговорять з громадою. На цьому наголосив міський голова Львова Андрій Садовий під час робочого виїзду на місце.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Сьогодні на нараді розглянули можливість відновлення автостанції на вул. Личаківській. На жаль, автостанцію на існуючому місці відновити не вдасться, тому що згідно з нормами, має бути 50 м до будови. Тому міський голова запропонував там організувати селянський ринок свіжої продукції, натомість автостанцію зробити спільно на перехресті вул. Пасічної та Зеленої. Маршрути із Золочівського, Бібрського та Перемишлянського напрямків можна поділити так, щоб частина заїжджала по Личаківській, Пасічній на автостанцію, а частина по Зеленій. Наразі це питання опрацьовується, розглядається така можливість», — зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

З його слів, є інвестор, який готовий реалізувати цей проект.

«Треба готувати рішення виконкому про викуп для суспільних потреб цих приміщень, щоб це питання врегулювати. На цій території можна зробити невеликий сільський ринок. Але МАФи звідси треба позабирати. А автостанцію можна переносити на іншу ділянку — на вул. Зеленій-Пасічній. Таким чином можна врегулювати це питання. Також треба подумати, що має бути на території заводу 28», — запропонував міський голова Львова Андрій Садовий.

Як додав голова Личаківської РА Іван Лозинський, цю автостанцію колись давно продала область.

Довідка

Вже більше 10 років автобуси Золочівського напрямку відправляються з вулиці Личаківської. Часто посередині вулиці автобуси розвертаються, що створює аварійні ситуації, впливає на корки в години-пік і погіршує безпеку дорожнього руху.

Голос Сокальщини на GoogleNews

2 коментарів

  1. Бачимо, що мер Львова проектує на ходу. Не діє ні генплан, ні будь-яка інша містобудівна документація. Не враховуються думки мешканців. Земельні ділянки розтягуються і приватизовуються (саме тому проблеми з відновленням автостанції №6). Величезна територія колишнього 128-го заводу на Личаківській містом не використовується. Мер вирішив що доцільно ганяти маршрутки з Золочівського напрямку на Зелену, збільшувати корки і викиди у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.