Головна / Листи до редакції / У Львові відбулися десяті ретро-змагання онлайн

У Львові відбулися десяті ретро-змагання онлайн

Цими днями, у Львові відбулись десяті ретро-змагання у межах ретро- авто- мотобазару.

Як повідомила Служба автомобільних доріг, шанувальники ретро – вело, – мото та автокласики змагалися між собою у п’яти номінаціях: 1. найстаріший та найелегантніший велосипед від 1830 до 1955 року; 2. найстаріший та найелегантніший мотоцикл від 1830 до 1955 року; 3. найстаріший та найелегантніший автомобіль від 1830 до 1955 року; 4. наймолодший учасник ярмарку; 5. учасник, який приїхав на ярмарок на ретро автомобілі, мотициклі чи велосипеді із найвіддаленішої локації.

Як повідомив, президент клубу “Ретровики Львова” та незмінний організатор змагань Андрій Гладун, переможцями у цьогорічних змаганнях стали: Кая Кренська – із найстарішим та найелегантнішим велосипедом 1933 року, Орест Топилко, власник найстарішого та найбільш елегантного мотоцикла із 1927 року, львів’янка Світлана Кравс стала пережцем у номінації найстаріший та найелегантніший автомобіль 1929 року випуску.

Наймолодшими переможцями змагань стали Сюзанна Канчуговська та Владислав Баєв, а також Андрій Комоско на велосипеді 1930 року, переміг як учасник, що приєднався до змагань із найвіддаленішої локації. В окремій номінації переможцем також проголошено львів’янина Любомира Полюгу, як абсолютного переможеця змагань, який виборов уп’яте призове місце на змаганнях у Львові з різноманітною технікою.

У Львові відбулися десяті ретро-змагання онлайн

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!