Листи до редакції

У Львові урочисто погасили поштову марку до 20-ліття папського візиту святого Івана Павла ІІ

Сьогодні, під час урочистої академії до 20-ліття візиту святого Папи Івана Павла ІІ в Україну, у мерії Львова відбулось спецпогашення унікальної тематичної марки «Укрпошти», присвяченої постаті Понтифіка.

«У нас зараз відбудеться церемонія погашення марки, яка спеціально випущена до цього ювілею. Я маю прохання, щоб сюди вийшли люди, які бачили це все зсередини – всі наші владики, отець Богдан Прах, Теодозій Янків, прошу також Василя Косіва. Я сам цього раніше не знав, а виявляється, що весь дизайн марки робив Василь Косів. Також запрошую керівника пошти, наших депутатів, щоб ми всі разом зробили свій підпис», – зазначив мер міста Андрій Садовий перед погашенням марки.

За інформацією «Укрпошти», сьогодні відбулось спецпогашення марки, яку виготовили на замовлення за власним проєктом невеликим тиражем спеціально під цю подію. Ця марка унікальна.

фото: Маркіян Лисейко

Також на 27 червня заплановане ще одне спецпогашення марки, що відбудеться на Сихові опісля святкової Літургії. Під цю подію готують спеціальний державний штемпель з написом «Іван Павло ІІ. 20 років».

Нагадаємо, сьогодні в мерії відбулась урочиста академія до 20-ліття візиту святого Папи Івана Павла ІІ в Україну. А вже о 15.30 год неподалік філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться урочисте найменування «проспекту Святого Івана Павла II» у Львові.

Перелік усіх заходів, які підготували у Львові до 20-ліття візиту папського візиту святого Івана Павла ІІ в Україну, доступний за посиланням.

відео: Андрій Андрух

Джерело585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.