Листи до редакції

У Миколаєві долучилися до акції «Посади дерево миру»

Сьогодні, 14 квітня, в рамках весняного етапу Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України продовжили висадження алеї магнолій у парку ім. Т.Г. Шевченка м. Миколаїв Львівської області.

До заходу долучилися представники «ПрАТ Миколаївцемент», групи Компаній CRH, органів місцевого самоврядування, Басейнового управління водних ресурсів Західного Бугу та Сяну і Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Організатори переконані, що цей традиційний захід, адже вперше дерева висаджені ще у 2017 році, є доречним естетичним елементом дизайну та озеленення центральної частини міста, а також чудовою додатковою новизною для місцевих мешканців та свідомим прикладом наслідування екоініціативи.

Руслан Гречаник, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, під час події зазначив, що висаджування дерев – це один з найпростіших способів боротьби з кліматичними змінами та закликав активних, свідомих і прогресивних представників бізнесу долучатися до реалізації соціально відповідальних проєктів у напрямку збереження довкілля.

прес-служба ЛОДА

У Миколаєві долучилися до акції «Посади дерево миру»

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.