Листи до редакції

У Шегинівській та Судовишнянській громадах запрацювали поліцейські станції

13 квітня 2021 року відбулося відкриття поліцейської станції Яворівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області в Шегинівській об’єднаній територіальній громаді селі Волиця та Судововишнянській територіальній громаді у м. Судова Вишня, в межах реалізації проекту авторства Національної поліції України, що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади.

У важливій для громади події взяли участь Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський, перший заступник голови райдержадміністрації Зоряна Мірило, начальник Яворівського ГУНП РВП у Львівській області Андрій Лисяк, начальник відділення № 1 Яворівського РВП Олександр Кінах, в.о. сільського голови Шегинівської ОТГ Оксана Павуцьо, голова Судововишнянської ОТГ Зеновій Фольтович, голова Мостиської міської ради Мирослава Пельц.

«Сьогодні мені надзвичайно приємно взяти учать такому заході. У створенні ще одного місця, де є поліцейський офіцер громади. Звертаюсь до поліцейського офіцера, на вас лежить велика відповідальність перед громадою. Підтримую вас, у будь-яких починаннях. Орієнтую вас на співпрацю з громадянами вашої ОТГ. Спілкування та допомога, це те що спільно приведе нас до створення безпечного середовища в районні. Дякую всім хто долучився до даного проекту. Ви змогли надати комфорті умови нашим колегам» – говорить Олександр Шляховський.

У Поліцейський станції, постійно перебуватиме поліцейський офіцер, який виконувати функції дільничного офіцера поліції, інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції. Головним його завданням є надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати правопорушенням.

«Дозвольте вас привітати зі значущою подією та дякую вашій громаді за активну позицію. Також хочу подякувати начальнику поліції, за те що, ви завжди допомагаєте нам в налагодження співпраці та комунікації. Успіхів вам, благополуччя та безпеки» – говорить Зоряна Мірило

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.