Листи до редакції

У суботу у Львові запрацюють ще два центри вакцинації

У Львові із суботи почнуть працювати ще два додаткові центри вакцинації: в ТРЦ Forum Lviv та Центрі Довженка. Центри вакцинації працюватимуть щовихідних.

«Вже з цієї суботи по вихідних почнуть працювати ще два додаткових центри вакцинації. Вони будуть відкриті в двох районах: в центрі міста, в ТРЦ Forum Lviv, та в Сихівському районі, в Центрі Довженка. Окрім того за підтримки ІТ Кластеру продовжує функціонувати центр вакцинації на стадіоні «Арена Львів». Всі, хто має підписану декларацію з сімейним лікарем, матимуть змогу прийти і провакцинуватись в Центр Довженка (там буде працювати 4 бригади), а в Forum Lviv можуть приходити ті, хто зареєстрований в додатку «Дія». На «Арену Львів» можуть прийти ті, хто також зареєстрований в «Дії» та був окремо попереджений телефоном, для зручності медичних бригад і щоб можна було пропорційно розприділити всіх бажаючих впродовж дня», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Також він наголосив, що вакцинація у Львові здійснюється трьома вакцинами: в центрах вакцинації щеплення проводять препаратом CoronaVac, освітян на стаціонарних пунктах вакцинують Pfizer і також надійшла вакцина AstraZeneca для другої дози щеплення тим, хто вже отримав першу дозу.

«Станом на сьогодні ми провакцинували більше 50 тисяч мешканців Львова. Це не велика кількість, тому зараз ми стараємось розгорнути більше локацій для проведення вакцинації. У Львові сформовано 38 бригад, з яких 17 мобільних і 19 стаціонарних», – додала Леся Кобецька, керівниця управління охорони здоров‘я ЛМР.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.