Головна / Листи до редакції / У Тартакові на Сокальщині відкрито оновлену амбулаторію. Фото

У Тартакові на Сокальщині відкрито оновлену амбулаторію. Фото

23 серпня в Тартакові відбулось освячення оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. В урочистостях взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, Тартаківський сільський голова Степан Орловський, духовенство, колектив амбулаторії. Гості щиро вітали громаду із такої важливою подією, зичили всім міцного здоров’я та бажали відвідувати медичну установу лише для профілактики та консультацій.

Церемонію освячення провели місцеві священнослужителі, настоятель церкви Івана Хрестителя Василь Михайлишин та настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ Богдан Лилик. З вітальною промовою до присутніх звернувся голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Він зазначив, що відремонтована комфортна медична амбулаторія – це важливий етап на шляху до створення якісного та доступного медичного обслуговування. «Тартаківська амбулаторія є чудовим прикладом того, як спільними зусиллями можна вирішувати важливі питання галузі охорони здоров’я. За останні кілька років ми оновили медичні установи в селах Муроване, Двірці, Смиків, Лешків, Варяж. Зроблено багато ремонтних робіт в Сокальській центральній районній лікарні. Все це завдяки прямим інвестиціям з районного бюджету, субвенціям з обласної казни, спонсорським коштам та активності громад. Також на 2019 рік заплановано відкриття амбулаторій ЗПСМ у селах Волиця і Волсвин».

Привітали громаду з такою значною подією завідуючий амбулаторією Ростислав Фенчин, головний лікар СЦРЛ Роман Швед, обласний депутат Сергій Касян. Всі присутні мали змогу оглянути відремонтоване приміщення Тартаківської амбулаторії. Особливою гордістю закладу є новий автомобіль медичної допомоги, який був придбаний за конфісковані гроші екс-президента Віктора Януковича та його оточення.

Нагадаємо, що з 2015 року розпочалась робота по переведенню Тартаківської амбулаторії в нове, сучасне приміщення. Для цього у 2016 році був написаний та отримав перемогу мікропроект по реконструкції нежитлової адміністративної будівлі під медичну установу. У 2018 році був реалізований ще один проект «Капітальний ремонт АЗПСМ села Тартаків». Завдяки залученню коштів обласного, районного та сільського бюджетів, спонсорів та внеску громади, люди отримали новий медичний заклад, який відповідає сучасним вимогам і дасть можливість значно покращити рівень надання допомоги громадянам.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!