Листи до редакції

Як можна підняти руку на жінку, як можна підняти руку на дитину? Просто взяли та місили – соснівчани вимагають звільнити начальника Поліції Львівщини

Соснівська міська рада вимагає у керівництва держави звільнити начальника Поліції Львівської області Василя Віконського та притягнути до відповідальності працівників підрозділів “ТОР” та “КОРД” за перевищення службових повноважень.

“Як можна підняти руку на жінку, як можна підняти руку на дитину? Просто взяли та місили”, – про це було оголошено на народному віче, яке відбулося сьогодні у Соснівці.

“Сесія Соснівської міської ради, яка зібралася позачергово звернулася до Зеленського, голови ВРУ щодо силового розгону мирного протесту мешканців Соснівки, ветеранів…. Застерігаємо, що будь-яка поява на території міста Соснівки осіб у спецодязі без розпізнавальних знаків та шевронів нами будуть розцінюватися як провокації”, – оголошено на позачерговій сесії Соснівської міської ради.

На віче оголошено обурення про те, що вже на російському пропагандистському телебаченні на телепередачі Скабєєвої було повідомлено про побиття активістів біля Соснівки, а на українських телеканалах подія була замовчена.

Відео віче :

Завтра подібне звернення планує прийняти також Червоноградська міська рада.

Нагадаємо, що на залізничній колії в місті Соснівка  атовці та активісти з початку вересня блокують вагони із російським вугіллям. Вчора 21 вересня біля Соснівки поліція розблоковує російські вагони за допомогою кийків. Поліція повідомила про те, що під час розблокування постраждало 8 поліцейських, інформації щодо постраждалих протестувальників поки немає. Згодом заарештованих активістів, які блокували російські вагони з вугіллям біля Соснівки,- відпустили.

Сокальська районна рада скликає позачергову сесію щодо силового розгону мирного протесту біля Соснівки

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.