Головна / Листи до редакції / Медикам львівських лікарень, долученим до боротьби із COVID-19, виплатили надбавку

Медикам львівських лікарень, долученим до боротьби із COVID-19, виплатили надбавку

Медики львівських лікарень, які були задіяними до боротьби із коронаврусом, отримали 300-відсоткову надбавку. Премію виплатили за березень, під час якого до боротьби із інфекцією було залучено дві медичні установи області: Львівська обласна клінічна інфекційна лікарня та Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомили у Львівській ЛОДА.

«Усім медикам наших спеціалізованих бригад, які протягом березня виїжджали на виклики з підозрами на коронавірус, виплачено надбавку. Кошти лікарі отримали ще вчора. Таких працівників в нас понад дві сотні», – зазначив керівник Центру екстреної медичної допомоги Ярема Качмар.

Сьогодні відбулась також робоча виїзна нарада за участі директора департаменту охорони здоров’я, його заступника, керівництва Центру екстреної медичної допомоги та її працівників.

На нараді обговорили питання виплати заробітної плати, в тому числі і преміальних надбавок за роботу із коронавірусними пацієнтами.

«Бригади, які працювали із пацієнтами, які мали підозри на Covid-19, отримали доплати від держави та області в розмірі 300%, а інші бригади не отримали таких доплат. Тому виникла гостра проблемна ситуація. Під час наради ми домовились з колективом ми створюємо робочу групу для врегулювання цієї ситуації уже за рахунок квітневих виплат», – розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

У межах наради також розглянули питання розміру заробітної плати. Доплати у розмірі 300 відсотків для всіх працівників центру зберегти не вдасться.

«Ми погодили загальну спільну позицію, що ми будемо напрацьовувати положення про тимчасове преміювання, саме на період епідемії. І з цієї ініціативою будемо звертатися до Міністерства охорони здоров’я, щоб нам дозволили розподілити фінансовий ресурс, який ми отримаємо із держбюджету на доплати всім пропорційно», – акцентував заступник директора департаменту охорони здоровя.

Зазначимо, для преміювання медпрацівників двох медичних установ області виділені кошти в сумі 5 млн 229 тис грн.. Відтак, 2 млн 500 тис грн – отримала Львівська обласна клінічна інфекційна лікарня, а 2 млн 729 тис грн. – Центр екстреної допомоги.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!