Листи до редакції

З 1 серпня буде відновлено рух легкових автомобілів через ПП “Краківець”

Про відновлення руху пасажирських автобусів через пункт пропуску «Краківець» повідомлять згодом

Від завтра, 1 серпня, відновлять рух легкових автомобілів через пункт пропуску «Краківець». Коли почнуть пропускати пасажирські автобуси поки не відомо, інформує Державна прикордонна служба України у Фейсбуці.

«З 08:00 1 серпня 2022 року через пункт пропуску «Краківець», що на Львівщині, буде відновлено пропуск легкових автомобілів. Про початок пропуску пасажирських автобусів буде повідомлено додатково», – йдеться у повідомленні.

В ДПСУ просять громадян врахувати інформацію та обирати даний пункт пропуску для перетину кордону.

Нагадаємо, з 18 липня 2022 року у «Краківці» розпочалися роботи щодо дооблаштування пункту пропуску в рамках проєкту «Відкриті кордони». У зв’язку з цим призупинено пропуск легкових автомобілів на виїзд з України.

Тут планували влаштувати навіс над павільйонами паспортного та митного контролю. Також – стоянку для пасажирських автобусів та відповідне приміщення з сканером для проходження митного та паспортного контролю пасажирів. Пропускна спроможність вантажних автомобілів у напрямку виїзду з України зросла майже на 50%. Модернізували його в межах пілотного проєкту «Відкритий кордон».

Пропуск легкових та вантажних автомобілів розділили, збільшили кількість смуг для вантажного транспорту з 4 до 10.

Основна мета проєкту – збільшити пропуск з України вантажів, зокрема зерна.

Голос Сокальщини на GoogleNews