Листи до редакції

За 17 квітня з підозрою на коронавірус на Львівщині звернулося ще 39 осіб

У період з 9:00 години по 19:30 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 20 осіб. Пацієнти з міста Львів, Перемишлянського та Жовківського районів та міста Городок.

У період з 20:00 по 22:30 годину, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 19 осіб. Пацієнти з міста Львів, Пустомитівського, Жовківського, Радехівського і Перемишлянського районів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 94 особи. На самоізоляції знаходяться 748 осіб. За увесь час виписано – 183 пацієнта. Стан більшості хворих -середньої важкості. У 15 – ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 1045 людей. За увесь час в сумі у 700 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 88 осіб. У 203 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 8 осіб померли. Четверо осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 11 пацієнтів одужали.

317209382
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.