Головна / Листи до редакції / З жовтня медики Старосамбірщини не отримують зарплату

З жовтня медики Старосамбірщини не отримують зарплату

Така «належна» оцінка нашої роботи з боку держави. Так, тяжка ситуація в країні, так фінансів не вистачає. Але чим винні ми?!

Повідомляють у профспілці.

В час, коли доводиться ризикувати своїм здоров’ям, рятуючи інших, ми самі знецінені. Багато наших працівників перехворіли на COVID. Є люди, які лікувалися ще в серпні, а лікарняні не отримали досі. Нас кинули сам-на-сам з бідою.

Ситуація з недореформованою вторинною ланкою приблизно однакова по всій країні, однак, наскільки вивчили питання, Старосамбірська медицина чи у не найгіршому становищі. Сьогодні (28 грудня) проведемо позачергове засідання профспілкового комітету і будемо ще думати, як себе захистити», – кажуть у профспілці.

Люди мають протестні настрої, хочуть виходити на страйк з перекриттям дороги. Розповідають, що не йдеться вже про новорічний чи різдвяний стіл, а тим, хто доїжджає, часом не вистачає грошей навіть на проїзд.

Про дефіцит бюджету в медицині Старосамбірської ЦРЛ, розповідають медики, знали ще у квітні. Профспілка скеровувала листи у різні інстанції, де лише можна. Однак нічого не змінилося у кращу сторону…

ВГП” з посиланням на профспілку медиків

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!