Листи до редакції

За один день у Львові чадним газом отруїлись троє людей

Як повідомили в Львівському міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони, цієї суботи трапився ще один випадок отруєння чадним газом.

Так, увечері 23 квітня у квартирі на вул. Керченській (Личакiвський район) отруїлися чадним газом троє осіб: 55-річний чоловік, 30-річна жінка та 6-річний хлопчик. Постраждалих доправили в медичні заклади.

Загалом від початку року по місту зафіксували уже 26 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждала 61 людина, з них 19 дітей. На жаль, 1 людина загинула.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

Голос Сокальщини на GoogleNews