Листи до редакції

Загроза ракетного удару та евакуація українців з територій бойових дій: ключове з життя Львівщини за останню добу

Упродовж 22 та ночі 23 березня сирени один раз сповіщали про повітряну тривогу – учора о 09:10.

Була загроза ракетного удару з літаків МіГ-31 з території білорусі. Небезпека не справдилась.

Сьогодні, о 09:09, сирени знову оголосили про повітряну тривогу. Небезпека досі триває.

Поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Окрім цього, евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 55 людей, автобусом – 30.

Поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 1172 особи.

У селі Віжомля Яворівського району відкрили садок для 30 дітей. Які роботи провели та фото закладу: https://bit.ly/3TE2bK6

Інтерактивний простір для дітей відкрили у публічній бібліотеці Борислава. Для відвідувачів встановили інтерактивний дитячий стіл та інтерактивний дисплей, магнітний фліпчарт, передали більше десятка настільних ігор та пазлів. Провести час у цьому просторі можна безкоштовно. Докладніше: https://bit.ly/40u3e1u

У Червоноградському районі ремонтують автошлях Стаївка – Пристань.

«Бродитеплоенерго» отримало когенераційну установку, яка працює на газі та здатна виробляти 363 кВт електроенергії і 498 кВт тепла. Вартість цього обладнання у Німеччині становить 300 тисяч євро. Його безкоштовно передали енергетичний концерн EAM Naturenergie GMbH, доктор Бастіан та професор Бюшер.

Естонські волонтери з United Delivery Mission за сприяння Спілки підприємців Самбірщини та Самбірської РВА передали 10 автомобілів, які згодом вирушать до наших воїнів. Від початку повномасштабної війни естонці передали для ЗСУ 200 машин.

10 генераторів потужністю 7,5 кВт для безперебійної роботи отримали заклади освіти Пустомитівської громади Львівського району від Lions Club Internatoinal MD103 FRANCE. Вартість одного такого пристрою – 75 тисяч гривень.

Городоцька громада започаткувала проєкт здорового харчування для учнів та дошкільнят. Гаряче здорове харчування забезпечують шляхом кейтерингу. Страви готують на базі їдалень у трьох закладах громади, а потім в теплових боксах довозять школярам та дошкільнятам. Вартість харчування на день становить 40 грн для дітей 1-4 класів, 45 грн для учнів 5-11 класів та 65 грн для дошкільнят. Харчування 13 груп пільгових категорій оплачують з бюджету.

Голос Сокальщини на GoogleNews