Головна / Листи до редакції / Заповненість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 40%

Заповненість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 40%

Коронавірус в області: заповненість ліжкової мережі – 38,6 %, кисневе забезпечення – 79 %

Станом на сьогоднішній ранок заповненість ліжкової мережі медичних закладів області становить 38,6 %. Про це сьогодні, 29 грудня, під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Олег Чемерис.

«За попередню добу госпіталізовано 162 пацієнти. В стаціонарах Львівщини перебуває 1446 хворих, з них 139 – в реанімаційному відділенні, 33 на апаратах ШВЛ», – зазначив він.

В розрізі лікарень найбільше пацієнтів лікують у Лікарні швидкої медичної допомоги – 214, у Центрі легеневого здоров’я – 132, у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 124, Львівській обласній інфекційній лікарні – 105.

Серед районних лікарень найбільш заповненими є Стрийська міська лікарня, тут 67 пацієнтів та Новояворівська РЛ №1 імені Юрія Липи. Тут 101 пацієнт.

«2900 ліжок мають підведений кисень, у відсотковому значенні – це 79 %. До кінця року ми вийдемо на показник у 80 %», – зазначив Орест Чемерис.

Керівник департаменту додав, що попри невисоку завантаженість мережі, госпіталізують пацієнтів із пневмоніями середньої важкості та важкими, відтак закликав мешканців області продовжувати дотримуватись карантинних заходів, особливо у святковий період.

«Враховуючи інформацію, яка надходить із кожного ковідного закладу області, хочу наголосити, що пацієнти, які зараз госпіталізуються, це пацієнти з важкими пневмоніями, пневмоніями середнього ступеня тяжкості, пацієнти молодого віку – 35 років і вище. Тому закликаємо відзначати ці свята вдома, старатись уникати скупчень, поберегти себе та своїх близьких»,- наголосив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що за попередню добу в області підтверджено 55 випадків коронавірусної хвороби. Проведено приблизно 1,5 тисячі тестувань методом ПЛР, стільки ж методом ІФА.

Прес-служба ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!