Листи до редакції

Заробітчанина з Червонограда побив працедавець в Польщі. Місцева поліція не відреагувала

Зламаний ніс і сліди душіння на шиї-так зі мною розраховувався керівник піцерії, в якій я заробляв гроші на життя у Польщі

Про це Голосу Сокальщини 11 жовтня повідомив Юрій Марк.

“Я актор з України, більше 20 років на театральній сцені. Виступаючи за європейські цінності виходив на Майдан у 2014 році.

Три роки тому, не бачивши позитивних змін у своїй країні, на запрошення одного з театрів переїхав в Познань, брався за любу роботу, працював по 12 годин, не зважав ні на які помикання заробітчанина. Вчорашня подія була шокуюча.

Керівник локації у день звільнення за згодою сторін ще три тижні тому, не виплатив розрахунок і сказав прийти 10 жовтня о 22.00 за грошима. Зважаючи, що я іноземець намагався мене обдурити на гроші, а коли зрозумів, що не в дається, почав погрожувати і душити. Це змусило мене викликати поліцію.

До приїзду поліції керівник піцерії усіма способами провокував мене, та не стримавшись наніс удар в обличчя. Дивною була і поведінка поліціантів, вони зовсім не хотіли бачити, що все моє обличчя в крові, не переглянули записи відеокамер, єдине, що викликали швидку. ( спасибі й на тому ).

Переконаний, що якщо б я себе захищав і був хоч один синяк на керівнику піцерії, я б вже сьогодні був депортований.

Не розумію, як таке могло статися в європейській Польщі.

Щиро вдячний всім небайдужим за підтримку. Ті, хто зловтішається, нехай подумають, що така ситуація могла бути з ними тут чи в іншій країні.”

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.