Листи до редакції

Завтра до стадіону «Арена Львів» курсуватимуть шатл-баси

Львів святкує 30-річчя Дня Незалежності України. Відтак, завтра, 24 серпня, на стадіоні «Арена Львів» відбуватиметься святковий концерт

Для зручності його відвідувачів управління транспорту ЛМР організує шатл-баси до стадіону, роботу міського громадського транспорту, який курсує в напрямку стадіону, тобто їде до Автовокзалу та ТЦ «Кінг Крос», буде продовжено до 00.00 год. Зокрема, йдеться про автобусні маршрути №3а, 9, 10, 25 та 40, а також тролейбусний маршрут №22.

«Продовжуємо роботу транспорту, щоб люди, які вийдуть з концерту, мали можливість дістатися в різні точки міста», – пояснив заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Так, шатл-баси курсуватимуть 24 серпня впродовж 16:00 – 18:00 год з пл. Петрушевича та від кінотеатру ім. Довженка до вул. Мікльоша та вул. Вернадського відповідно. На вивіз зі стадіону шатл-баси працюватимуть з 22.30 год до 00.30 год. Автобуси на Сихів відправлятимуться з вул. Вернадського, а до центру – з перехрестя вул. Стрийська – Сокільницька.

Нагадаємо, у зв’язку з перекриттям вул. Стрийської, шатл-баси, як і громадський транспорт у цьому напрямку, курсуватимуть по вул. Франка – вул. Панаса Мирного – вул. Чмоли та у зворотному напрямку.

Голос Сокальщини на GoogleNews