Листи до редакції

Сьогодні кілька вулиць Залізничного району Львова будуть без водопостачання

На вул. Озаркевича працюватиме водовозка

За інформацією диспетчерської служби ЛМКП «Львівводоканал», у зв’язку з продовженням робіт з реконструкції вулиці С. Бандери, 30 липня, проводитимуть роботи з перепідключення новозбудованого водопроводу, діаметром 225 мм (ПЕ). Відтак, з 09.30 до 19.00 год буде призупинено подачу води до кількох вулиць Залізничного району.

Зокрема, без водопостачання будуть вулиці: С. Бандери (будинки № 30, 32, 32а), Шептицьких, Меретина, пл. Крипивницького, Сєченова, Озаркевича, Ангеловича, Митрополита Андрея, Війтовича.

Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

На час відключення води у районі працюватиме водовозка. Місце розташування водовозки – вул. Озаркевича, вона працюватиме з 11.00 год.

ЛМКП «Львівводоканал» сподівається на розуміння мешканців і просить вибачити за тимчасові незручності.

Довідково. Цілодобова гаряча лінія ЛМКП «Львівводоканал»: короткий номер 15-51 (для стаціонарних телефонів) або +38 (032) 259-15-50, +38 (032) 259-15-51 (для дзвінків з мобільного).

Голос Сокальщини на GoogleNews