Головна / Листи до редакції / Жінка, Матір, Берегиня

Жінка, Матір, Берегиня

– Наша робота ніби і незначна, але потрібна, – говорить прибиральниця виробничих приміщень Оксана Мішок. – А помічають, як правило, її відсутність. Працюємо на совість. Чистота та порядок в АБК шахти «Межирічанська» – тому підтвердження.
Вже не одне десятиліття обслуговують АБК Галина Заміська, Марія Котик, Анна Жук, Оксана Квас.

– Добре розуміємо, що настрій шахтарів у роботі залежить і від нас, – говорить голова профкому дільниці АБК Марія Литвин, – адже чистий спецодяг, лад у лазні та акуратні приміщення додають наснаги у праці.

* * *

Саме їх руки керують важелями, які приводять у дію гігантські механізми, що з глибини піднімають скіпами «чорне золото» шахти «Лісова». Машиніст вугільного підйому Валентина Саноцька та машиніст породного підйому Аріна Музика відповідають за вчасну доставку вугільної маси на поверхню. Найголовніше у роботі – дисципліна та відмінна реакція.

* * *

Машиністи клітьової підйомної установки шахти "Степова" Галина Клепак, Руслана Котенко та Любов Гібляк (на фото – зліва направо) добре знають, що якнайсуворіше виконання правил техніки безпеки – насамперед. Спуск-підйом гірників та вантажів у шахту – робота нескладна фізично, але психологічно виснажлива. Величезна відповідальність, напруження, постійне повторення дій – це потребує зосередженості у цих тендітних жінок та неабияких нервів.

Марія ЛУЦЕНКО, Лариса ГУМЕНЮК.

Фото Тараса ТКАЧА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!