Головна / Листи до редакції / Жителі Спасова та Перв’ятич вийшли на толоку

Жителі Спасова та Перв’ятич вийшли на толоку

Напередодні Великодня Перв'ятицький сільський голова Богдан Сорока зібрав громаду Спасова і Перв'ятич на толоку. Селяни активно прибрали свої садиби, а також впорядкували роздільні смуги доріг,  цвинтарі, позрізали зайве гілля дерев вздовж дороги Перв'ятичі  Тартаків… Б. Сорока також працював наполегливо. Особливо гарно тепер виглядають верби уздовж дороги Перв'ятичі  Спасів, рови біля неї почистили, вивезли сміття на звалище, яке також впорядковане.

Які прекрасні наші села навесні, коли все навкруги зеленіє і розквітає. Ми живемо на Богом обдарованій землі, на якій все плодоносить і квітує. Після проведеної толоки навколо стало ще гарніше, миліше і рідніше, бо красу творять добрі люди.

В нашому селі живуть люди, з яких можна брати приклад. Йдеш повз їхні оселі і милуєшся, як все чисто, впорядковано, кругом цвітуть квіти…. До таких відноситься Ганнуся (ми її так ніжно називаємо) Семенчук. Вона залюбки ділиться з сусідами насінням квітів, які в неї ростуть цілорічно. Ми їй вдячні, що хоче, щоб і наші подвір'я були заквітчані. Добре впорядковані садиби і у Василя Курила, Анастасії Заяць (Лизун), Анастасії Дещаківської, Олени Лесик, Світлани Ковальчук, Петра Коханчука та інших.

Сокальчанам варто було б повчитися у них  як впорядковувати населені пункти. А то їдеш повз сокальський цвинтар і бачиш розкидані пластикові пляшки, поліетиленові мішечки, інше сміття. Мимоволі думаєш: "Не той тепер Сокаль, Бугрічка не та!"

Євгенія СОХАНЬ,
жителька с. Перв'ятичі.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!