Головна / Листи до редакції / Жителю Львівщини, який втратив зір під час подій на Майдані, потрібна допомога

Жителю Львівщини, який втратив зір під час подій на Майдані, потрібна допомога

До депутатів Львівської обласної ради – членів комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту звернулися жителі Львівщини з проханням посприяти у наданні допомогти учасникові революційних подій на Майдані в Києві Володимиру Яворському, який втратив зір.

За словами відвідувачів, донедавна чоловік проживав у Дрогобицькому районі. Під час участі в революційних подіях на Майдані в Києві Володимир Яворський повністю втратив зір. Це сталося 30 листопада 2013 року внаслідок отриманих від працівників спецпідрозділу «Беркут» ударів по голові, а також через дію невідомого токсичного газу.

На сьогодні постраждалий закінчує курс лікування в офтальмологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. Після виписки з лікарні він не має куди податись, оскільки особистого житла в нього немає (через особисті обставини після подій на Майдані чоловік втратив помешкання).

Окрім того, відзначили люди, відсутність в активіста Майдану місця реєстрації, унеможливлює процедуру оформлення інвалідності та можливість отримання ним соціальної допомоги.

Депутати облради вирішили скерувати міським головам Стебника і Дрогобича листи з проханням надати на території їхніх міст тимчасове житло постраждалому і водночас запропонувати Володимирові Яворському можливі варіанти для постійного місця проживання.

Також голова та члени депутатської комісії звернуться до голови Львівської обласної ради Петра Колодія, аби він на черговому пленарному засіданні сесії обласної ради озвучив проблему, з якою зіштовхнувся Володимир Яворський, а також оголосив про збір коштів для постраждалого з метою придбання житла.

Окрім того, волонтери та активісти Львівського обласного управління товариства сліпих, які опікуються долею постраждалого майданівця, просять небайдужих людей допомогти вирішити соціально-побутові проблеми постраждалого Володимира Яворського. Зголошуватися можна за тел.: Надія Філяк (067) 977-50-10.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!