Нацбанк

Олександр Дубихвіст: казначейське зобов’язання є одним із перших надійних інвестиційних інструментів для фізичних осіб на українському фондовому ринку

З 11 квітня 2013 року в Україні розпочалася виплата доходу за першим купоном казначейських зобов’язань серії «А», розміщення яких тривало з 10 жовтня до 29 листопада 2012 року.

Виплата доходу здійснюється на всій території України в установах ПАТ «Державний ощадний банк України».

Фіксований розмір доходу за кожним купоном – 23 дол. США, що відповідає дохідності 9,2% річних. Усього ж було розміщено казначейських зобов’язань на пред’явника в документарній формі серії «А» загальним обсягом 100 млн. дол. США, строк їх обігу становить 24 місяці, номінальна вартість – 500 дол. США.

Під час прес-конференції на тему «Переваги державних казначейських зобов’язань. Виплати доходу за першим купоном серії «А», яка відбулася 11 квітня 2013 року в інформаційному агентстві «Укрінформ», директор Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України Олександр Дубихвіст висловив своє задоволення з приводу існування в Україні такого цікавого інструменту інвестування для фізичних осіб.

«Це дуже гарний приклад того, що людям пропонуються інструменти не лише у вигляді депозитів, а й у вигляді цінних паперів. Тобто люди привчаються до різноманітних інструментів інвестування, як це є в усьому світі, де пересічні громадяни інвестують переважно на фондовому ринку», − відзначив Олександр Дубихвіст. Він підкреслив, що казначейське зобов’язання є одним із перших надійних інвестиційних інструментів для фізичних осіб на українському фондовому ринку. Крім того, їх дохідність вища, ніж у банківських депозитів.

Нагадаємо, що триває розміщення казначейських зобов’язань серії «Б» загальним обсягом 100 млн. дол. США, дохідність яких становить 8% річних і фіксований розмір доходу за кожним купоном – 20 дол. США. Їх номінальна вартість та строк обігу такі самі, як у казначейських зобов’язань серії «А».

Продаж, виплата доходу та погашення казначейських зобов’язань здійснюється на всій території України в установах ПАТ «Державний ощадний банк України».

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.