Головна / Нацбанк / Національний банк України планує розширити асортимент інвестиційних монет

Національний банк України планує розширити асортимент інвестиційних монет

Директор Генерального департаменту регулювання грошового обігу Національного банку України Віктор Нестеренко повідомив про плани Національного банку України стосовно розширення асортименту інвестиційних монет.

“Найближчим часом будуть уведені в обіг ще два типорозміри інвестиційних монет − в 1/2 та 1/10 унції”, − сказав Віктор Нестеренко та пояснив, що це буде зроблено з метою задоволення попиту на монети серед широких верств населення.

“З метою забезпечення потреб інвесторів у збереженні коштів інвестиційні монети в межах попиту випускаються відкритими (нефіксованими) тиражами, тобто за потреби”, − додав представник Національного банку України.

Нагадаємо, що українські інвестиційні монети виготовлені із золота і срібла найвищої проби − 999,9 і на сьогодні Національний банк України випустив інвестиційні монети “Архістратиг Михаїл” із золота номіналами 20 гривень (1 унція) та 5 гривень (1/4 унції) та зі срібла номіналом 1 гривня (1 унція).

Ціни купівлі та продажу інвестиційних монет установлюються щодня і публікуються на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!