Головна / Нацбанк / НБУ просить українців не штурмувати відділення Ощадбанку

НБУ просить українців не штурмувати відділення Ощадбанку

1 червня почалася виплата компенсацій вкладникам Ощадбанку. Пройшли перші дні, й вони вже засвідчили, що процес відбувається без черг та ажіотажу. За цим уважно слідкують фахівці НБУ, які контролюють роботу відділень Ощадбанку. Про це в ефірі одного з телеканалів  розповів Голова Національного банку України Сергій Арбузов.

«Ми довго готувалися до цього, зробили реєстрацію всіх вкладників, призначили кожному свій час, і якщо люди не будуть порушувати правила, наші домовленості, то черг зовсім не може бути й виплати будуть тривати достатньо спокійно. На сьогоднішній день вже виплачена певна сума, і ми не маємо жодної заяви, жодної скарги на те, що щось відбувається не так. Я нагадую, що люди можуть отримати гроші готівкою, вони можуть отримати гроші на картку, все за їх бажанням» – розповів Сергій Арбузов.

Він також вкотре наголосив, що потрапляння такої суми грошей на споживчий ринок не позначиться на рівні інфляції.

«Це невелика сума і ми ще плануємо працювати з цими грошима, плануємо роз’яснювати людям, що ефективно залишити ці гроші на депозиті під великий процент, який був збільшений саме для цієї операції. Але якщо навіть вся сума компенсацій вийде на ринок, вона ніяк не вплине на рівень інфляції» – запевнив він.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!