Нацбанк

Відбулася робоча зустріч представників Національного банку України та Уряду України з китайськими інвесторами і бізнесменами

У Національному банку України відбулася робоча зустріч представників Національного банку України та Уряду України з інвесторами і бізнесменами з Макао і Гонконгу на чолі з паном Девідом Чоу.
 

У робочій зустрічі з української сторони брали участь Голова Національного банку України Сергій Арбузов, Міністр фінансів Юрій Колобов, Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, Міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький, голова Державної служби геології та надр України Олег Проскуряков, народний депутат України Олег Маліч, інші офіційні особи.
 

Головна мета зустрічі – обговорення нових спільних інвестиційних проектів в галузі сільського господарства, видобування корисних копалин і будівництва інфраструктурних об’єктів тощо.
 

Голова Національного банку України Сергій Арбузов привітав представників китайської делегації та відзначив, що Китай є стратегічним партнером України і вже багато позитивного пов’язує наші країни. “Я дуже задоволений, що наше співробітництво переходить у практичну площину, і сьогодні ми маємо можливість спілкуватися безпосередньо з великими китайськими інвесторами”, – сказав Сергій Арбузов.
Девід Чоу, один з найвпливовіших китайських бізнесменів, власник групи компаній інвестиційного спрямування в різних галузях економіки, політичний та громадський діяч, віце-президент Ради зовнішньої торгівлі Китаю, запевнив українських високопосадовців у своєму бажанні вести бізнес в Україні.
 

“Я ще з дитинства багато чув про Україну, про її культурні традиції та надзвичайних людей, – зазначив Девід Чоу. – У вашій країні добре розвинені промислові галузі і я маю надію, що за підтримки наших урядів, ми зможемо піднести ці галузі на ще вищий рівень розвитку. Ми маємо інтерес до України у галузі видобування мінеральних ресурсів, сільського господарства, будівництва інфраструктурних об’єктів та банківської системи”. Також він додав, що дружба між Україною та Китаєм є для нього першочерговою задачею.
 

Крім того, сторони обговорили можливість надходження інвестицій у банківську сферу України, зокрема, мова йшла про створення в Україні банку із залученням капіталу китайських інвесторів, про розширення співробітництва з китайськими банками тощо.
 

Зустріч пройшла в конструктивному обговоренні актуальних питань, під час якого сторони домовилися про підтримання постійного діалогу та розширення співробітництва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.