Головна / Нацбанк / У Національного банку з’явився власний телеканал

У Національного банку з’явився власний телеканал

З появою на посаді глави НБУ Сергія Арбузова Нацбанк, який традиційно вважається досить консервативною установою, почав використовувати відеоролики для інформування про свою діяльність. А зараз у НБУ з’явився і свій телеканал «Банк-TV». Мета його появи – якомога більш оперативно, повно, точно, доступно і яскраво розповідати українцям про реальну ситуацію в економіці України.

Формат телеканалу НБУ буде інформаційно-просвітницьким, передачі в ефірі транслюватимуть цілодобово. Новини – щогодини. На відміну від багатьох нових телеканалів, що ретранслюють «чужі» передачі, в Нацбанку налаштовані зробити наголос на власних оцінках та коментарях.
Телеканал оперативно транслюватиме фінансові новини, авторські програми, надаватиме банківську та фінансову інформацію, знайомитиме з економічною аналітикою, оглядами ділової преси, програмами центральних банків та інформаційних агенцій інших країн.

Приблизно 70% ефіру займатимуть новини та інтерв’ю з керівниками НБУ, 20% – фінансово-економічні огляди, наприклад, про розвиток Центробанків світу, поради, як використовувати і куди краще вкласти наявні гроші.

Ну, а для тих, у кого грошей поки що небагато, з екрана лунатимуть точні оцінки рівня інфляції в Україні й інформація про реальну купівельну спроможність гривні. Вони допоможуть правильно розпорядитися навіть невеликими фінансами.

Телеканал створений не тільки для банкірів і фінансистів, а й для підвищення загальної економічної й фінансової грамотності населення. Адже не секрет, що відсутністю великого досвіду життя в динамічній ринкової ситуації, особливо у людей старшого віку, часто намагаються скористатися різні пройдисвіти і шахраї.

Зараз сигнал телеканалу НБУ передається через супутник Astra 1G (оператор телекомунікацій – ДП Укркосмос). До кінця літа трансляція «Банк-ТВ» вестиметься в тесовому режимі. Але вже 24 серпня канал НБУ планує почати повноцінне мовлення.

Переглянути передачі можна буде не тільки по «тарілці», а й у кабельних мережах. А вже незабаром фінансова інформація з перших рук з’явиться і в національному цифровому пакеті програм поряд з провідними українськими телеканалами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!