Головна / Нацбанк / В НБУ закликають не вірити панікерам

В НБУ закликають не вірити панікерам

Курс національної валюти не обвалиться ані після Євро-2012, ані після виборів. У цьому в ефірі одного з телеканалів співгромадян запевнив голова Національного банку України Сергій Арбузов. Він закликав українців слухати фахівців та аналізувати ситуацію, а не ввірити псевдоекспертам, які із року в рік передрікають масштабну девальвацію гривні.

«Є факти, є фахові показники, і саме на них треба дивитися, а не слухати експертів, які, скоріше, є псевдоекспертами. Якщо подивитись на результати їхніх прогнозів, які ми аналізували, то 100% це заяви, які не підтверджуються. Тому я би порадив людям дивитися на платіжний баланс, слухати фахівців, слухати регулятора і аналізувати. Я думаю, що люди від цього тільки виграють» – наголосив він.

Він також розповів, що Єврочемпіонат позитивно вплине на курс гривні.

«Особисто я дуже сподіваюся на це. Ми достатньо довго готувались, і уряд, і Національний банк. НБУ, наприклад, полегшив процедури обміну валюти для нерезидентів. Ми хотіли зробити приїзд вболівальників достатньо комфортним, і розраховуємо на те, що люди витратять свої гроші, а ми їх отримаємо і віддамо на золотовалютні резерви нашої країни» – розповів Сергій Арбузов.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!